COTA — Онлайн звітність

 

 

  • Переваги роботи у браузері. Працюйте з будь-якого комп'ютера на ОС Windows у завжди актуальній версії програми. Більше ніяких оновлень, витрат на техніку та її обслуговування. Все, що необхідно, – доступ до Інтернету та ЕЦП!
  • Досвід на варті якості. «СОТА» – веб-сервіс від лідера ринку та законодавця стандартів у бухгалтерській звітності та документообігу «M.E.Doc IS». В основі цього революційного рішення – 15-річний досвід роботи у галузі.
  • Виняткові можливості. Тільки у «СОТА»: пакетна відправка документів; формування декларації на основі книги доходів; повний цикл створення та обміну первинними документами, автоматична перевірка та ще безліч унікальних функцій.
  • Найкраща ціна на ринкуБеззаперечний лідер у номінації «ціна/якість»! Найбільший перелік функцій, найстабільніша робота та зрозумілість, що дозволяє керувати доходами навіть не бухгалтеру – все це за ціною від 6 грн/місяць!

СТАНЬТЕ ПРОФЕСІЙНИМИ КОРИСТУВАЧАМИ «СОТА»!

Перший запуск «СОТА», Реєстрація у Персональному кабінеті з сертифікатами різних АЦСК, Повторний запуск «СОТА», Створення звітів в «СОТА», Eкспорт звітів в «СОТА», Пакет звітних документів в «СОТА», Імпорт звітів в «СОТА», Відправка звітів в «СОТА» та безлiч iнших вiдео на нашомуYoutube каналi.

Також можна завантажити або переглянути iнструкції у форматi PDF (потрiбен Adobe Reader):

ЗВІТНІСТЬ ВІД 26 ГРН/МІСЯЦЬ

Купуйте ліцензійний супровід веб-сервісу «СОТА» зараз та отримайте всі можливості за суперціною незалежно від сертифікатів ЕЦП!

//soft-master.org.ua/wp-content/uploads/2018/12/Snimok2.png

Купить СОТА  в Никополе, Орджоникидзе, Марганце и также по всей Украине очень просто — просто заполните форму обратной связи в Контактах и получите код на указаный Вами електронный адресс или Вы можете связаться с нами по тел.: (095) 33-72-493, (097) 631-71-83 и заказать установку и настройку онлайн-сервиса «СОТА» к себе в офис.